Midden- en bovenbouw in het nieuw!

zaterdag 10 juni 2017 om 08u39

Na onze onderbouw vorig seizoen zullen we dit seizoen de midden- en bovenbouw van onze Jeugdacademie in het nieuw steken. We kunnen dan ook met grote fierheid en dankbaarheid melden dat het logo van onze sponsor "R&F Consult uit Denderleeuw en Ninove” eveneens bij de lichtingen U10 tem U19 op de voorzijde van de nieuwe truitjes zal te bewonderen zijn. Mocht U deze investering van onze Jeugdacademie deels wensen te ondersteunen voorzien wij per leeftijdscategorie nog de vermelding van een co-sponsor op de rugzijde van de truitjes. De richtprijs van deze vermelding is 250 euro exclusief BTW per lichting. Meer praktische inlichtingen over de voorwaarden van deze sponsoring zijn te verkrijgen bij bestuurslid Luc Van Damme (0489/313731) of onze jeugdvoorzitter Chris Evenepoel (0485/374208). Intekenen voor deze steun kan tot 15/08/2017. Alvast bedankt voor de hulp aan de verdere uitbouw van onze prachtige jeugdwerking. #wearedender