FCVD goes STRAVA

dinsdag 24 maart 2020 om 11u03
De sportieve staf van onze Jeugdacademie heeft via de populaire sport-app STRAVA een opvolgingssysteem ontwikkeld om de voorbereiding op het komende seizoen van onze bovenbouw-ploegen te monitoren. De actuele toestand heeft de implementatie van dit systeem enigszins versneld en wordt sinds vorige week reeds gebruikt om de individuele inspanningen van een onze spelers (BB) te registreren tijdens deze voetballoze periode. Na één week stellen we met groot plezier vast dat er door onze spelers enthousiast gelopen wordt, binnen de voorziene voorwaarden uiteraard. Om de ouders, familieleden, vrienden, supporters,... ook de kans te bieden zich onderling "te meten" binnen een Blauw - Zwart kader hebben we voor deze doelgroep een aparte Strava-club opgericht. Interesse om deel te nemen aan het wekelijkse klassement? Maak een (gratis) account aan op Strava en vraag toegang via de app tot de club "FCV Dender EH, een tof clubke!", trek je loopschoenen aan en geef gas, uiteraard binnen de actuele voorwaarden uitgevaardigd door de overheid met betrekking tot verantwoord sporten!
 
Schermafbeelding 2020 03 24 om 10.29.45