© Foto's Patrick De Schepper

U6 & U7

 U6 U7

Bovenste rij: Natalie Boriau (ploegafgevaardigde), Lars Villers, Milan Van Cutsem, Tibo Delhaye, Riyad Boughaleb, Arthur Van Dievoet, Seth Boumon, Ze Kiatuama Mananga Bamel, Mathieu Van Dievoet (ploegafgevaardigde), Vincent Rillaerts (ploegafgevaardigde)

Tweede rij: Steffi Van Assche (trainer), Kian Tielemans, Stan Palmans, Victor Troch, Andres Goossens, Stef Van Valckenborgh, Mathys Liénard, Viktor De Cock, Joel Redant (trainer)

Onderste rij: Vicky Driesen (ploegafgevaardigde), Bent Sienaert, Victor Van Dievoet, Jasper Roels, Emilio Van Wijmeersch, Victor Rooseleer, Leyto Rillaerts, Wout Callebaut, Jolien Deneys (trainer)

 

U8

 U8

Bovenste rij: Davy De Feyter (jeugdcoördinator onderbouw), Carine Coupillie (ploegafgevaardigde), Ruben Scheirlinckx, Chris Evenepoel (jeugdvoorzitter), Lothar Arijs, Milan Van Peteghem, Alessandro Favaron, Flor Van Den Brande, Matthew Spijkers, Rune Willems, Raza Dialla, Stefan Lenders (trainer), Luc Pluvinage (trainer)

Tweede rij: Lars Van Nieuwenborgh, Craig Mbongo, Nathan Ndjadi Ndjela, Quinten Koster, Neals Geiregat, Dario De Leeuw, Scott Siau, Victor Droogné, Ole Sienaert

Onderste rij: Cameron Pluvinage, Mats Villers, Thygo De Borger, Mika Zimmermann, Mauro Van Holsbeeke, Navaro Theys, Xeno Rillaerts, Tibe Ceuppens, Toon Scheirlinckx (ploegafgevaardigde) 

U9

U9

Bovenste rij: Sandra Smets (ploegafgevaardigde), Rebecca De Pauw (ploegafgevaardigde), Sofie Van Der Zanden (ploegafgevaardigde), Leen Van Snick (ploegafgevaardigde), Anthony Mc Garry, Viktor Vatansever, Siebe Cobbaert, Quinten Guelff, Ferre Timmermans, Nick Schiettecatte (trainer), Kristof Vaeyens (trainer), Steven Linthoudt (trainer)

Tweede rij: Quinten De Leeuw, Elliel Oliviera, Ximen Jacobs, Ruben Tielemans, Hidde Van Lembergen, Kobe Callebaut, Siebren Van Droogenbroeck

Onderste rij: Tristan Pernet, Kyan Jamoul, Fré Moortgat, Rico Linthoudt, Jules Nuyts, Robbe Raspoet, Staf Roels, Stef Van den Borre


U10

 U10
 

Bovenste rij: David Jacquy (ploegafgevaardigde), Christof Van den Driessche (ploegafgevaardigde), Joris Van Mulders (visieverantwoordelijke onderbouw), Milan De Brabanter, Stan Vasseur, Thomas Deneve, Luca Schiettecatte, Pallieter De Cock, Jules Troch, Merlijn De Cock, Rube Moernaut, Danny Hertveldt (trainer), Steven Moernaut (trainer), Kris Van Vreckem (ploegafgevaardigde)

Tweede rij: Kenzo Van den Driessche, Wout Van Den Eeckhaut, Rune De Langhe, Tayssir Sarroukh, Yarne Van den Driessche, Gilles Van Impe, Thibo Legroux, Stijn Van Herck, Emiel Meert

Onderste rij: Milan Roeland, Sacha Jacquy, Sten Bombeke, Quinten Bert, Aymeric Remy, Tijl De Mey, Kyani Van Vreckem, Matteo Van Wijmeersch 

U11

U11 

Bovenste rij: Els Baeyens (ploegafgevaardigde), David Bellemans (ploegafgevaardigde), Chris Evenepoel (jeugdvoorzitter), Daniel Filipovics, Jasper Ghijsels, Kayen Van Laethem, Mauro Gordts, Gilles Bellemans, Stephen M’Bongo, Robbe Van Lembergen, Ayman Filali, Joris Van Mulders (visieverantwoordelijke onderbouw), Frank Bekaert (trainer)

Tweede rij: Stan Vaeyens, Nicolas Thienpont, Killian Vandamme, Lars Pernet, Franklin Van Lent, Artur Van Acker, Jonas Kerre, Quinten Inzé, Kirsten Braet (trainer)

Onderste rij: David De Brabanter (ploegafgevaardigde), Jitse Van Vaerenbergh, Len Pannecoucke, Mats De Brabanter, Michael Dieu, Matis Braet, Samuel Oliviera, Stan Cobbaert, Toon Decuyper 

U12

U12 

Bovenste rij: Chris Evenepoel (jeugdvoorzitter), Joris Van Mulders (visieverantwoordelijke middenbouw), Logan Nguenkam Touko, Xander Deneve, Tim Bazelmans, Wannes Geers, Ilias Sorgeloos, Falco De Wever, Jan Ruysseveldt, Quinten Eeckhoudt, Sandra Mottie (ploegafgevaardigde), Wim Govaert (ploegafgevaardigde)

Tweede rij: Dirk Smout (ploegafgevaardigde), Davy Belis (trainer), Cas Dhaenens, Jitse Bruyland, Stef Meert, Robin Smout, Gilles Van Roy, Lorens Vandenberghe, Olaf Piekut, Luis De Smedt, Jarno De Coster, Andy De Geyndt (trainer)

Onderste rij: Nathan De Greef, Jelle Legrand, Pieter Govaert, Yenthe Van Der Mauten, Joachim Heuninckx, Kobe Moernaut, Isaak Boland, Wachtelaer Robbe


U13

U13 

Bovenste rij: Eddy Meysman (trainer), Briek Vandervelde, Arne De Geyseleer, Klaas D’Haen, Maxim De Waele, Per Gordts, Bjarne Boulangier, Dina Vandenbrempt (ploegafgevaardigde), Rik De Vos (jeugdcoördinator bovenbouw), Chris Evenepoel (jeugdvoorzitter), Kris Cardoen (ploegafgevaardigde)

Tweede rij: Peter De Vleeschouwer (ploegafgevaardigde), Joris Van Mulders (trainer & visieverantwoordelijke onderbouw), Tibo Matthijs, Dries Wachtelaer, Tijs Meerschman, Sebastian Vernaillen, Simon Pannecoucke, Robbe Lecocq, Esteban Marit, Rune Hermé, Manuel De Vleeschouwer

Onderste rij: Tom Cardoen, Bram Verbeeren, Lucca Ferrera, Dario De Cock, Santo Lo Giudice, Floris De Cock, Maxime Beirens, Kenzo Broodcoorens 

U14

U14 

Bovenste rij: Lennert De Smet, Jasper Baert, Tijl Vandendriessche, Michael Ileka, Jelle Ooms, Dylan Cromphaut, Gabriel Mzembele

Tweede rij: Gunther Jacobs (ploegafgevaardigde), Bart Van Wesemael (ploegafgevaardigde ), Xander D’Hauwer, Hendrik de Smedt, Flor Weeckers, Rinze Ghysels, Mauro De Feyter, Bram De Vos, Thibaut Van Isterbeek, Rik de Vos(jeugdcoördinator bovenbouw ), Jens Gits (trainer ), Chris Evenepoel (jeugd voorzitter)

Onderste rij: Jari Jacobs, Arnaud Vandenberghe, Milan Lanhove, Mika Van Wesemael, Xander De Waele, Silke Speeckaert, Victor Hofman, Tias De Brabanter 

U15

U15 

Bovenste rij: Ethan Vander Elst, Gaetan Vandenberghe, Matheo Parmentier, Bram Vaeyens, Arne De Maeseneer, Warre Goessens, Quinten De Pril

Tweede rij: Wim Vandenberghe (ploegafgevaardigde), Gunther Goessens (ploegafgevaardigde), Bas Menten, Andreas Marginet, Xander Van Langenhove, Sam Engels, Remko De Geyndt, Frank Kouabena, Kevin Thienpont (trainer)

Onderste rij: Junior Clavert Daniel, Lorenzo De Geyndt, Rob Cummins, Kenzo Segers, Jari Bejaer, Maxime De Smedt, Dries D’haen

U16

U16 

Bovenste rij: Eddy Hertebaut (ploegafgevaardigde), Benit Mukoko, Arno Demeulenaere, Arno Vanden Bossche, Lyam Heylens, Timon Van Calenbergh, Bart Van Nyverseel (trainer)

Tweede rij: Marc De Cock (ploegafgevaardigde), Tim Hustache, Thomas Van Geit, Ben Cummins, Amile Collyns, Sander Sneppe, Quinten Vanderpoorten, Dimitri Van Geit (ploegafgevaardigde)

Onderste rij: Tomas Boschmans, Noah Snel, Vincent Van Craenenbroeck, Jarne Baeyens, Diego De Cock, Wout Meerschman, Tibo Geerts

U17

U17 

 

Bovenste rij: David Putu, Martijn Baert, Jarno Seys, Vincent Van Roy, Lucas De Meuter, Robin Gommers, Marco De Troyer, Abdoul Azizou Mamane Abdoul Majid.

Tweede rij: Athanassios Drougas (trainer); Marlon Degryse, Ayoub Lamthassi, Björn Vanlaethem, Rube Tielemans, Lucas Van Der Sypt, Arne Van De Gucht, Manu Geeraerts, Fabrice Smits (ploegafgevaardigde).

Onderste rij: Tibo Vanden Brempt, Hassan Hannou, Mbuyi, Mbayo Glodi, Thibeau Beerens, Jorg De Picker, Brent De Clerck.


U19

U19 

Bovenste rij: Neil Saerens, Tom Lammens, Brecht Bambust, Joachim Ngongo, Emmanuel Ercis, Giorgio Giummarra

Tweede rij: Koen Van Vaerenbergh (trainer), Antoine De Bodt, Robin De Smet , Bert De Meerleer, Jean Masika, Maxime Rossignol, Jonas Sonck, Jochen Seghers, Bert Geeroms (ploegafgevaardigde)

Onderste rij: Tomas Van Herreweghe, Stijn Barrezeele, Michiel Duchi, Pedro Carvalho, Christa, Levi Kuete, Branco Smits, Matthias Doraene

Ontbreken: Bryan Cardon, Rayane Mumba, Jonathan Mfumu, Mathias De Wolf, Logan Wesse,